Opinie

SUPER POLECAM

Polecam w 100 % wycieczka po Stambule tylko z Okanem. Bardzo inteligentny i doinformowany przewodnik, szczegółowo opisuje trasy, pomaga turystom w sprawach zakwaterowania oraz w kwestiach przemieszczania się po Stambule, Polecam również jako tłumacza w sprawach biznesowych !! 🙂 Bardzo dobrze opisuje i przedstawia kulturę i tradycję w Turcji. Miły i uprzejmy człowiek , odpowiada na wszystkie nurtujące turystów pytania.

Emil
1 marca 2021

Wiedza i profesjonalizm

Mieliśmy wielką przyjemność zwiedzania Stambułu w towarzystwie Okana, który jest licencjonowanym przewodnikiem. Okan bardzo dobrze włada językiem polskim, posiada ogromną wiedzę z zakresu historii i sztuki. Opowiada z wielką pasją, a dodatkowo wszystko przeplata ciekawymi anegdotami, których nie sposób zapomnieć. Ponadto Okan zorganizował nam transfer, a także prywatny rejs luksusowym jachtem z bogatym poczęstunkiem. Byliśmy pod opieką Okan kilka dni. Czuliśmy się dobrze zaopiekowani, wręcz w rodzinnej atmosferze. Jeśli chcesz poznać Stambuł, to polecamy Okana.

Krzysztof Sadowski
3 marca 2021

Stambuł z Okanem

Na początku maja 2019 roku wybraliśmy się do Stambułu.Przed wyjazdem z Polski umówiłam się z Okanem na jeden dzień w którym miał nam pokazać najważniejsze zabytki Stambułu. Przyszedł po nas do hotelu i rozpoczęliśmy wspólną wędrówkę wąskimi i pełnymi uroku uliczkami a opowieściom Okana nie było końca. nie musieliśmy martwić się ani o bilety wstępu ani o jedzenie, Okan wszystko ogarniał w mgnieniu oka.Posiada olbrzymią wiedzę którą doskonale przekazuje w języku polskim.Jest rzeczowy,bardzo pomocny w różnych sytuacjach( np.w zakupach),życzliwy i dowcipny.Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług i z całego serca polecamy Okana jako stambulskiego przewodnika.

Barbara (Basia) Zawadzka
3 marca 2021

To wielka przyjemność było Ciebie poznać.

Wielkie dzięki Okan.
Tydzień spędzony z Tobą w Istambule był naprawdę super a wrażenia bezcenne. Dzięki Tobie jesteśmy pod wrażeniem tego magicznego i jakże zjawiskowo pięknego miasta. Można się w nim zakochać bez pamięci. Na pewno tam jeszcze wrócimy.
Jesteśmy również pod wielkim wrażeniem Twojej osoby. Opiekowałeś się nami bardzo merytorycznie i jakże troskliwie. Pokazałeś nam Istambuł pod każdą postacią. Było dużo historii, orientu i współczesności, była Hadja Sofia, Błękitny Meczet, Pałac Topkapi, Dolmabahce, wypad do azjatyckiej części ale był również fascynujący spacer wzdłuż İstiklal Caddesi, no i przede wszystkim mogliśmy nacieszyć oczy Istambułem płynąc rejsem po Bosforze.
Moglibyśmy poznać kuchnię turecką i delektować się jej smakami… 😊
Okan, drogi przyjacielu, to było coś co będziemy naprawdę bardzo długo wspominać.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy z Lublina. Jeżeli będziesz w Polsce, to koniecznie zapraszamy do nas a przy okazji wybierzemy się nad Bug, na Twoje ulubione wędkowanie.. 😊😊
Darek z Iwonką… 😊😊

Dariusz Kamiński
23 marca 2021

Wyjątkowe zwiedzanie

Zwiedzanie Stambułu, tylko i wyłącznie z tak wspaniałym przewodnikiem jak Ty, Okan! Dowcip, wiedza i pasja w tym co robisz jest ogromna! Nie ma rzeczy, której byś nie załatwił, ani prośby, której byś nie spełnił!
Czas spędzony w Stambule był niesamowity!
Pokazałeś to wspaniałe miasto tak ja Ty je widzisz. Zaprosiłeś nas i nakarmiłeś smakami Turcji!
Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się jak najszybciej!

Joanna Kucharska
3 kwietnia 2021

Super czas w Istambule

Spędziliśmy kilka dni w Istambule z grupą przyjaciół w 2019 roku. Miasto zwiedzaliśmy razem z Okanem i chyba nie mogliśmy lepiej trafić. Okan świetnie mówi po polsku i doskonała zna miasto i jego historie. Odwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc i poznaliśmy ich historie. Okan to był świetny czas, dzięki za wszystko. Wszystkim polecam zwiedzanie Istambułu z Okanem

Krzysztof Pioszyk
26 marca 2021

Piękny czas w Stambule i Galllipoli

Spędziliśmy z Okanem dwa cudowne dni. W czasie kilkugodzinnego spaceru po Stambule zwiedziliśmy wszystkie najważniejsze zabytki, obejrzeliśmy pokaz laserowy w cysternie oraz zjedliśmy obiad w restauracji gdzie stołowali się policjanci oraz miejscowi pracownicy.
Drugiego dnia Okan zorganizował dla nas wycieczkę na pola bitewne Gallipoli. Jechaliśmy klimatyzowanym busem. Mimo 10 godzin spędzonych w samochodzie był to wspaniały dzień. Polecam Okana jako profesjonalnego przewodnika i bardzo miłą i kontaktową osobę.

Tomasz Bajorek
7 września 2021

AMATORSZCZYZNY TU NIE ZNAJDZIESZ !!!

Tu nie ma amatorszczyzny!!! Wszystkie opinie dotyczące Okana nie są przesadzone. To profesjonalista, którego polecamy w 100%. Żałujemy, że zdecydowaliśmy się tylko na jeden dzień, ponieważ Okan okazał się świetnym przewodnikiem a przede wszystkim godną zaufania osobą. Bardzo Ci dziękujemy Okan i wierzymy, że wkrótce się spotkamy. Do zobaczenia 🙂

Anita i Darek Depka
12 maja 2022

Super zwiedzanie po Stambule

Wycieczka super , przewodnik cierpliwy dla 6 kobiet z zakupoholizmem, którym wszystko się podoba,. Pokazał nam Stambuł ten do zwiedzania ,który trzeba zobaczyć jak również ten gdzie turyści nie dochodzą .. Bardzo nam się podobało , następny raz również z Okanem po Stambule. Zadowolone turystki z Lubelszczyzny.

Joanna Jurko
27 stycznia 2023
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

wymagany

Jakie jest Twoje pełne imię?
Jaki jest Twój adres e-mail?
pola oceny
Nagłówek dla Twojej opinii.
Co o nas myślisz?