Przewodnik po Stambule

Rejs po Cieśninie Bosfor VİP Jatchem

Wycieczka dla grup zorganizowanych lub indywidualnie na okres od 2 godzin do jednego dnia, w wybranym przez Ciebie czasie. Podczas tej wycieczki będziesz miał wiele doskonałych okazji do wykonywania zdjęć najciekawszych miejsc wokół Cieśniny Bosfor, takich jak pałace,

Stambul,Kapadocja i Antalya (W trakcie)

PLAN WYCIECZKI

Wycieczka dla grup zorganizowanych lub indywidualnie na okres od 2 godzin do jednego dnia, w wybranym przez Ciebie czasie. Podczas tej wycieczki będziesz miał wiele doskonałych okazji do wykonywania zdjęć najciekawszych miejsc wokół Cieśniny Bosfor, takich jak pałace, mosty, ogrody, prywatne wille najbogatszych mieszkańców, szkoły historyczne, a jeśli trafisz na szczęśliwy dzień możesz dostrzec nawet delfiny. Jacht jest bardzo wygodny i praktyczny – klasy VIP. Ciesz się najbardziej ekscytującym czasem na świeżym powietrzu z morską bryzą. Rejs po Cieśninie Bosfor – jedna z najbardziej ekscytujących i romantycznych atrakcji w Stambule. Ponadto, w czasie tej podróży, możesz przenieść się z dala od hałasu codzienności i znaleźć prawdziwy spokoj. Jest to rekreacji najwyższej klasy, gdy jesteś w otoczeniu przyrody i słyszysz niezwykle przyjemny szum morza i mewy lecące w pobliżu.
 
Oferujemy Państwu wycieczkę na jachcie po Cieśninie Bosfor – wizytówce Stambułu – z osobistym przewodnikiem, podczas której będziesz miał niepowtarzalną okazję nie tylko podziwiać spektakularne i zapierające dech w piersiach widoki, ale także usłyszec wiele ciekawostek historycznych i podpatrzec codzienne życie Bosforu.

Zawiera

  • Opieka i zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem w jezyku Polskim
  • Napoje bezalkoholowe
  • 2 godz. rejs po bosforze VIP jatchem

Nie zawiera

  • Napoje alkoholowe
 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości