Przewodnik po Stambule

O mnie

Okan Özkan

Urodziłem się 13 kwietnia 1984 roku w Kayseri. Otrzymałem wykształcenie średnie i wyższe w innym mieście, Jestem profesjonalnym licencjonowanym przewodnikiem turystycznym w języku Polskim i Angielskim , członekiem Zgromadzenia Przewodników w Stambule, w 2007 roku w Ankarze uzyskałem licencję nadaną przez Ministerstwo Kultury i Turystyki. Studiowałem na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz ekonomię na Anatolian University w Stambule, ukończyłem Selçuk University na kierunku przewodnictwo turystyczne.

W przeszłości pracowałem w renomowanych firmach, takich jak Rainbow Tours, Itaka i w wielu innych m.in. w Stambule i Antalyi. Obecnie pracuję jako przewodnik, przewodnik po Stambule. Posiadam 11 lat doświadczenie w zakresie profesjonalnej turystyki, nie tylko w jednodniowych wycieczkach po wspaniałym mieście Stambule, ale również po całej Turcji. Doświadczenie i wykształcenie pozwala mi na pokazanie niezwykłych zakątków tego miasta i odsłanianie jego tajemnic turystom. Ta wycieczka to nie tylko doświadczenie wielkiego dziedzictwa kulturowego, ale także gwarancja wielu pozytywnych emocji i wspomnień. Wycieczki odbywają się codziennie, zarówno indywidualnie, jak i grupowo, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa życzenia. Mogę pomóc w podróży służbowej. Stambuł to miasto kontrastów. W dużym mieście można zobaczyć manifestację wszystkich kultur, religii i narodów. Miasto podzielone jest na dwie części łączące Europę i Azję nad Cieśniną Bosfor. Niewątpliwie, ta wycieczka nie pozostawi nikogo obojętnym. W poznaniu piękna i bogactwa architektury, wieków historii pomoże Ci przewodnik turystyczny znający wszystkie aspekty i atrybuty miasta, których nie mogą odgadnąć nawet lokalni mieszkańcy.

Okan Özkan

Uwaga !!! Nie przyjmuj ofert na wycieczki z nielicencjonowanymi „przewodnikami”. Zanim się zgodzisz, poproś o licencję. Licencja potwierdza i gwarantuje Państwu profesjonalizm przewodnika, a także zaoszczędza czas i zapewnia satysfakcję. Licencjonowany przewodnik turystyczny ma prawo do nadzwyczajnego zwiedzania muzeów, wystaw i innych przywilejów. Nie trzeba godzinami stać w kolejkach. Władze tureckie odpowiednio kontrolują nielicencjonowane wycieczki i przewodników bez licencji Licencjonowany przewodnik – gwarancja bezpiecznej podróży, fakt ten pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości